ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР


3 септември
19:00 ч
сцена „Александър Гюров”
две номинации „ИКАР 2018”
14+
ВИШНЕВА ГРАДИНА
от А. П. ЧЕХОВ
спектакъл на Василий СЕНИН /Русия/
участват: Красимира КУЗМАНОВА, Елица АНЕВА, Надя ДЕРДЕРЯН, Адриан ФИЛИПОВ, Асен ДАНКОВ, Антъни ПЕНЕВ, Георги ЕНЧЕВ, Нина ИЛИЕВА-ПЕТКОВА, Сергей КОНСТАНТИНОВ, Бориса САРАФОВА, Петьо КРЪСТЕВ, Ованес ТОРОСЯН, Киро КРАЧУНОВ
още ....



13 септември
19:00 ч
сцена „Пан Бурянин”
14+
ЕДИН МЪЖ И ЕДНА ЖЕНА
от Валентин КРАСНОГОРОВ
режисьор: Анастас ПОПДИМИТРОВ
сценография и костюми: Мария ДИМАНОВА
участват: Мариета КАЛЪПОВА, Георги АНГЕЛОВ
още ....



25 септември
19:00 ч
сцена „Александър Гюров”
14+
НАТЮРМОРТ СЪС ЗАТЛЪСТЯЛ ПЛЕМЕННИК
от Йон Сапдару
режисьор - Боян Иванов
сценография и костюми - Ванина Цандева
видеомапинг -Тодор Тодоров
музика и муз. оформление – S.U.S.F.
участват - Асен Данков, Екатерина Стоянова, Адриан Филипов, Генадий Николов, Сергей Константинов




30 септември
19:00 ч
сцена „Александър Гюров”
14+
БОИНГ БОИНГ
от Марк КАМОЛЕТИ
режисьор: Васил ВАСИЛЕВ
сценография и анимация - Николай ДИМИТРОВ
костюми - Константин ВЪЛКОВ
композитор - Милен АПОСТОЛОВ
фотограф - Теодор ПЕЕВСКИ
участват: Димитър БАНЕНКИН, Петко ВЕНЕЛИНОВ, Бориса САРАФОВА, Елица АНЕВА, Камелия ХАТИБ, Нина ИЛИЕВА-ПЕТКОВА, Сергей КОНСТАНТИНОВ
още ....


ГАСТРОЛИ



26 септември
19:00 ч
сцена „Александър Гюров”
14+
АЗ ОБИЧАМ, ТИ ОБИЧАШ, ТЯ ОБИЧА
сценарий Теди Москов и Симон Шварц
Спектакъл на МГТ ”Зад канала”
Режисьор: Теди Москов
сценография: Петя Стойкова
музика: Антони Дончев
участват: Малин Кръстев, Филип Аврамов, Владимир Зомбори, Каталин Старейшинска, Ирини Жамбонас, Иван Петрушинов, Таня Пашанкова, Мак Маринов, Георги Кацарски
още ....


СПЕКТАКЛИ ЗА ДЕЦА


12 септември
18:00 ч
сцена „Пан Бурянин”
3+
АЛАДИН И ВЪЛШЕБНАТА ЛАМПА
драматизация и режисура - Милена МАВРОДИНОВА
сценография и кукли - Валентина ГЕРМАНОВА
музика - Николай КОПРИНКОВ
участват - Ива НИКОЛОВА, Дориана ГЪЛЪБОВА, Мариян СТЕФАНОВ, Иван-Александър ДОЙЧЕВ
още....



17 септември
18:00 ч
сцена-фоайе
0+
ТИГЪРЧЕТО СПАС И МАЛКОТО ГОЛЯМО СЛОНЧЕ
от Рада МОСКОВА
режисьор: Александър ТКАЧОВ
участват: Яна ИВАНОВА, Елица АНЕВА, Мариян СТЕФАНОВ
още....



21 септември
11:00 ч
сцена „Пан Бурянин”
26 септември
18:00 ч
сцена-фоайе
3+
ГРОЗНОТО ПАТЕНЦЕ
по Х. К. АНДЕРСЕН
сценичен вариант: Теодора ГЪЛЪБОВА
участват: Анелия СТОЙНОВА, Дориана ГЪЛЪБОВА, Ирена НЕНЧЕВА, Емил НИКОЛОВ
още....



24 септември
18:00 ч
сцена-фоайе
3+
ФРАНКЛИН
от Полет БОРЖОА
режисьор: Дориана ГЪЛЪБОВА
участват: Елица АНЕВА, Анелия СТОЙНОВА, Георги ЕНЧЕВ, Емил НИКОЛОВ
още....



28 септември
11:00 ч
сцена „Пан Бурянин”
3+
БЕЗЦЕННОТО КАМЪЧЕ
по българска народна приказка
режисьор: Ива НИКОЛОВА
участват: Генадий НИКОЛОВ, Нина ИЛИЕВА-ПЕТКОВА, Дориана ВАСИЛЕВА, Георги ЕНЧЕВ
още....


ГАЛЕРИЯ


КОНТАКТ


Информация за връзка

ул. Васил Левски, 155
5800 Плевен, България

info@theatre-pleven.bg

+359 64 848 053

ИЗПРАТЕТЕ НИ СЪОБЩЕНИЕ